Струбцини затискачі стрічки

Струбцини затискачі стрічки

Струбцини затискачі стрічки

BESSEY інструменти | 29.07.2021 220

Струбцина є незамінним допоміжним інструментом, який використовується для фіксації різних деталей в процесі їх обробки, або для максимально щільного їх стиснення один з одним, наприклад, для надійного склеювання. Тому якщо Ви бажаєте купити інструмент данной серії, пропонуємо Вам звернути увагу на струбцини BESSEY, які у великому асортименті представлені в каталозі нашого сайту.

Більшість моделей, зокрема і струбцини столярні, виготовляються з металу. А по конструкції, складаються з двох частин - рухомого елемента з затискачем, встановленого на основній рамі. Переміщаючи такий елемент можна регулювати відстань між «губами затиску» інструменту. А додатковий затискний пристрій (важіль або гвинт), застосовується для ще більшої фіксації мобільного (рухомого) частини і для регуляції сили стиснення.

Найчастіше для закріплення струбцини потрібно залучення обох рук, але компанія BESSEY розробила і виробляє струбцини, що дозволяють обходитися лише однією рукою для її установки. Напевно, Ви давно мріяли мати «третю руку», щоб і правильно розташовувати монтовані деталі і в той же самий час затискати їх в потрібному положенні. Тепер Ваше бажання здійснилося дана струбцина гвинтова, вже в продажу. Тому, бажаючи купити інструмент Україна, зупиніться на продукції фірми BESSEY, що випускає якісні та зручні інструменти.

Також в нашому каталозі представлена ​​струбцина кутова.

Затиск кутовий допоможе Вам швидко і зручно зафіксувати деталі і 90-градусної рамки однієї рукою.

 Також користуються попитом струбцини швидкозажимні - представляють собою різновид ручних затискачів, які дозволяють надійно фіксувати деталі. Підходять такі струбцини для використання їх при деревообробці, наприклад, для поетапного склеювання декількох шарів деревини, або для формування складних вигнутих конфігурацій дерев'яних заготовок.

У слюсарній справі нерідко доводиться обробляти дрібні деталі, в цьому випадку Вам знадобитися особлива струбцина слюсарна, тобто міні-струбцина, яка має ряд переваг:

  1. Малогабаритна, портативна і надійна, міні-струбцина гвинтового типу, дозволяє виконувати всілякі затиснення
  2. Оснащена високоякісними цинковими лапками, відлитими під тиском
  3. Є надійна рейка заповненого профілю, Рефреном з обох сторін для захисту від ковзання
  4. Верхня зажимная лапка ідеально підходить для виконання склеювання деталей.

Взагалі-то будь-яка струбцина монтажна, кутова або слюсарна від компанії wolfcraft має детально продуману конструкцію, завдяки якій дані інструменти є прекрасними і надійними помічниками.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх