Покрівельний інструмент-ножиці по металу

Покрівельний інструмент-ножиці по металу

Покрівельний інструмент-ножиці по металу

BESSEY інструменти | 29.07.2021 252

В оригінальному варіанті ріжуча частина інструмента і важіль ножиць отштамповани з однієї заготовки. Використовують також ручні ножиці для різання листового металу з важеля передачею. Ножиці, що не мають важеля передачі, підходять для листів товщиною до 1,2 мм *.

Ефективність застосування ножиць з важеля передачею-менші зусилля при різанні металу, ніж у стандартних ножиць. За рахунок високої ріжучої здатності можлива різка листів товщиною до 1,8 мм * в залежності від варіанту виконання ножиць.

Приємно розрізняти три види ножиць для різання листового металу вручну: стандартні, фігурні ножиці та ножиці для безперервної прямолінійного різання.

Стандартні ножиці застосовують для великих радіусів і безперервних прямолінійних розрізів, ножиці для прямолінійної різанні-для довгих прямих розрізів, фігурні ножиці оптимально підходять для малих радіусів, пристрої прорізів насадок, патрубків, жолобів фальцевих закінчень картин

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх