BESSEY Tool - Інновації на основі традицій

BESSEY Tool - Інновації на основі традицій

BESSEY Tool - Інновації на основі традицій

BESSEY інструменти | 29.07.2021 165

У 1889 році Макс БЕССЕЙ заснував в Штутгарті фірму BESSEY & Sohn з виробництва шліфованої профільної сталі. З тих пір підприємство значно розширило свою виробничу програму. Так, в середині 30-х років компанія BESSEY почала виробництво ручного затискного інструменту і  підтверджує свій інноваційний потенціал численними патентами, отриманими за цей час. Після покупки в 1979 році фірми Diener Werkzeugfabrik GmbH, яка має багаті традиції, компанія BESSEY на основі вже зарекомендувала себе на ринку в виготовленні ножиць по металу торгової марки Erdi створює напрямок ріжучих інструментів. 

У 2004 році з компанії BESSEY & Sohn утворилася фірма BESSEY Tool з виробництва затискних і ріжучих інструментів фірма BESSEY Präzisionsstahl, провідний виробник і незалежний продавець високоякісних вуглецевих і нержавіючих сталей в Німеччині. Це унікальне позиціонування компанії BESSEY як виробника інструменту і прецизійних сталей забезпечує їй вирішальні переваги в забезпеченні якості. Це дає можливість фірмі BESSEY Tool використовувати для струбцин штанги і гвинти власного виробництва, точно знаючи, якою якістю володіють деталі, що працюють під великим навантаженням. Адже фірма BESSEY Präzisionsstahl випускає і перевіряє шліфовані профільні стали на найсучасніших технологічних лініях, з максимальною точністю і незмінно високою якістю. 

«Хто перестає вдосконалюватися, той перестає бути кращим». Цього принципу засновника компанії Макса Бессея дотримувалися і будуть дотримуватися завжди.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх