Поради майстру

З новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужностіЗ новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужності

Надзвичайної потужності легко досягти. Новий варіант BESSEY STE телескопічної опорної штанги пропонує дуже високі сили затиску та доступний у різних висотах. Нова планка STE — це безпечний допоміжний пристрій для монтажу/навантаження для кріплення гіпсокартону, дерев’яних плит, панелей, обрешітки, металевих смуг, фольги, корпусів світильників та багато іншого.

розділ: інструмент 63
читати статтю
BESSEY Tool - Інновації на основі традиційBESSEY Tool - Інновації на основі традицій

У 1889 році Макс Бесс заснував в Штутгарті фірму BESSEY & Sohn з виробництва шліфованої профільної сталі. З тих пір підприємство значно розширило свою виробничу програму.

розділ: інструмент 165
читати статтю
Струбцини затискачі стрічкиСтрубцини затискачі стрічки

Струбцина є незамінним допоміжним інструментом, який використовується для фіксації різних деталей в процесі їх обробки, або для максимально щільного їх стиснення один з одним, наприклад, для надійного склеювання.

розділ: інструмент 219
читати статтю
Покрівельний інструмент-ножиці по металуПокрівельний інструмент-ножиці по металу

В оригінальному варіанті ріжуча частина інструмента і важіль ножиць отштамповани з однієї заготовки. Використовують також ручні ножиці для різання листового металу з важеля передачею.

розділ: інструмент 251
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх