Набір напів-автоматичних двофункційних струбцин Bessey EZR15-6SET, 2шт, 150×60мм

Код: 2190 | Артикул: EZR15-6SET Статус: В наявності
Model: EZR15-6SET
Bessey
1 663 грн.
0
0

Ергономічна 2-х компонентна пластикова ручка з поршневим важелем. Сила затиску до 750 Nm. Висота зажиму 150 мм. Глибина зажиму 60 мм.

Характеристики
максимальна довжина деталі, мм150
глибина струбцини, мм60
максимальна вага стиску, мм-

Універсальне використання

Ця струбцина пропонує безліч можливих застосувань з перехідником на нижній частині та обертовою верхньою секцією для безпечного кріплення напрямних рейок від Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi/Hikoki, Dewalt тощо, а також для затискання в профілях та на робочих столах з перехідником у верхній або нижній частині для ступінчастого затискання з або без адаптера для затискання або розжиму.

Зручна технологія 

Ергономічний та безпечний поводження завдяки вдосконаленій технології завдяки високоякісній 2-х компонентній пластиковій рукоятці з поршневим важелем позаду рейки для безпечного доступу з обох напрямків завдяки вбудованій рукоятці, що відпускає, для швидкого регулювання розсувної планки та для звільнення затискача завдяки поперечній призмі. Пластикові захисні ковпачки для надійного кріплення круглих, загострених та кутових деталей.

Надійна конструкція

Сучасна естетика зустрічається тут з довголіттям завдяки використанню високоякісних матеріалів, таких як підсилений склопластиком поліамід у верхній і нижній частині, а також загартована і калена сталь для профільованих направляючих.

Основні характеристики:

  • Сила затиску до 750 Nm
  • Використовуйте з перехідником на нижній частині та обертовою верхньою секцією для надійного кріплення напрямних рейок від Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi / Hikoki, Dewalt тощо, а також для затискання в профілях та на робочих столах
  • Використовуйте разом із адаптером у верхній чи нижній частині для поступового затискання
  • Використовуйте з адаптером або без нього - для затискання або розтискання 
  • Ергономічна 2-х компонентна пластикова ручка з поршневим важелем.
Ваш відгук про: Набір напів-автоматичних двофункційних струбцин Bessey EZR15-6SET, 2шт, 150×60мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх