C-подібна струбцина, Bessey SC150, 0-150×95мм

Код: 2187 | Артикул: SC150 Статус: В наявності
Model: SC150
Bessey
2 577 грн.
0
0

Професійна слюсарна C-подібна струбцина. Легка, зручна в роботі, еластична і не ламається. Затискне зусилля до 14000 Н. Кований штамп.

Характеристики
типC-подібна
рукояткаТ-подібна
розмір затиску, мм150
виліт, мм95

Чи потрібен інструмент з кованої сталі - всі вони є в програмі компанії!

BESSEY С-образні струбцини використовуються тоді, коли потрібно докласти однакові сили стиснення до поверхонь, паралельно розташованим відносно один одного - головним чином, в металообробці і конструюванні зі сталі. С-образні струбцини служать прототипом струбцин. Для їх виробництва застосовувалися і застосовуються різні матеріали. Спочатку струбцини виготовлялися просто з дерева. Сьогодні можна придбати моделі з кованими скобами, а також суцільносталеві C-образні струбцини перевіреної якості BESSEY. Особливістю С-образних струбцин є те, що скоба виготовляється з профільної поліпшеної сталі з гальванічним оцинкуванням власного виробництва. Це надає струбцині міцність на розтягнення більш високу, ніж у струбцин литих конструкції від інших провідних виробників.

Тільки С-образні струбцини VC мають ознаки фірмової цільносталевої струбцини BESSEY. Вони - легкі, зручні в роботі, еластичні і не ламаються. 

Основні характеристики для моделі SC:

  • Затискне зусилля до 14000 Н 
  • Кований штамп
Ваш відгук про: C-подібна струбцина, Bessey SC150, 0-150×95мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх